treść strony

30.05

2022

Let’s talk about (anti)racism

Zapraszamy na seminarium w Rumunii dla pracowników młodzieżowych.

W imieniu Narodowej Agencji zapraszamy do zapisów (do 18 kwietnia 2022 r.) na 5-dniowe seminarium poświęcone przeciwdziałaniu rasizmowi. Wydarzenie jest organizowane przez rumuńską Narodową Agencję Programu Erasmus+ we współpracy z SALTO Inclusion & Diversity i odbędzie się w dniach 30 maja – 3 czerwca 2022 r. w Rumunii.

Seminarium skierowane jest przede wszystkim do pracowników młodzieżowych, nauczycieli czy pracowników socjalnych – do osób, które na co dzień pracują z młodzieżą. Szczególnie zachęcamy do udziału wszystkich mających styczność z młodzieżą pochodzącą z mniejszości etnicznych i/lub kulturowych. Doświadczenie w projektach międzynarodowych nie jest wymagane!

Podczas 5-dniowego seminarium uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę na temat mechanizmów powiązanych z rasizmem, zwiększyć świadomość dotyczącą promowania antyrasistowskich postaw oraz wymienić doświadczenia zawodowe z pracownikami młodzieżowymi z całej Europy.

Udział w wydarzeniu jest współfinansowany przez Narodową Agencję Programu Erasmus+. Oznacza to, że zwrócimy uczestnikom koszty podróży, a na miejscu będą mieli Państwo zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na seminarium znajdują się pod poniższym adresem: http://trainings.salto-youth.net/10056.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a samo zgłoszenie nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu.