Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Warsztat: Biblioteka – Centrum szkolnej kreatywności

Nauczycieli bibliotekarzy serdecznie zapraszamy na bezpłatne Warsztaty Doskonalenia Zawodowego, które odbędą się 29-30 maja 2022 r. w Lublinie w formule hybrydowej. 

  • fot. eTwinning

  • Osobom, które wezmą stacjonarny udział w wydarzeniu, organizatorzy zapewniają materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a uczestnikom spoza Lublina – nocleg w pokojach jednoosobowych z 29 na 30 maja br.
  • Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.
  • Limit miejsc stacjonarnych na wydarzeniu wynosi 75.
  • Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w formule online, będą mogły skorzystać ze wszystkich sesji wyszczególnionych w programie. Liczba miejsc dla uczestników online wynosi 75.
  • Lista ekspertów prowadzących warsztaty: tutaj.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu. Wydawane są bezpłatnie osobom, które będą uczestniczyć w całości wydarzenia.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning Live nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowana/zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel bibliotekarz, zatrudniony w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. 

Ważne informacje:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które będzie można podłączyć do konferencyjnego internetu/Wi-Fi. Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa.
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik szkolenia zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19).
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będzie obecni na całości wydarzenia, otrzymają certyfikat uczestnictwa wydawany bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 maja 2022 r. o godzinie 23:59. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

formularz zgłoszeniowy