Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Stacjonarne seminarium dla dyrektorów placówek oświatowych

Zapraszamy na seminarium dla dyrektorów i wicedyrektorów placówek oświatowych, które odbędzie się w dniach 10-12 lutego 2022 r. w Łodzi.

  • fot. eTwinning

Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej (Łódź, Hotel Ambasador Premium) i jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Łodzi – dwa noclegi ze śniadaniami w pokojach jednoosobowych od 10 do 12 lutego 2022 r. Koszty dojazdu uczestnicy pokrywają z własnych środków.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać program eTwinning i dobre praktyki współpracy szkół z instytucjami samorządowymi, uczelniami wyższymi i mediami. Dowiedzą się, jakie wymierne korzyści daje uczestnictwo w programie zarówno poszczególnym nauczycielom, jak i całej placówce, poznają narzędzia przydatne w pracy dyrektora, a także sposoby kreowania wizerunku szkoły mające wpływ na zwiększenie zainteresowania placówką oraz jej promocję w środowisku lokalnym. Lista prelegentów: tutaj.

Zainteresowanych dyrektorów oraz wicedyrektorów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze go nie masz: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila (dokończenie rejestracji).

2. Pełnienie funkcji dyrektora lub wicedyrektora w placówce oświatowej realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą dyrektorzy lub wicedyrektorzy bez doświadczenia w programie eTwinning. 

Ważne informacje!

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego internetu/Wi-Fi. Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa.
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).
  • Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 1 lutego 2022 r. o godz. 23:59.

formularz zgłoszeniowy