Ważne, ciekawe, interesujące – co się u nas dzieje

treść strony

Projekt: Święta nietypowe

Zapraszamy na bezpłatne webinarium z serii „Dobre praktyki eTwinning”. Prezentujemy tu ciekawe i inspirujące projekty edukacyjne w formule online zrealizowane przez doświadczonych eTwinnerów.

  • fot. Shutterstock

Podczas tego spotkania przedstawimy wyjątkowy projekt „Święta nietypowe” (kontynuacja współpracy pt. „Święta dziwne i nietypowe”). W ramach działań projektowych dzieci będą poznawały nietypowe święta polskie i nie tylko. Założeniem projektu jest rozwijanie u dzieci przede wszystkim umiejętności logicznego myślenia i wyobraźni, kreatywności, twórczego działania. W treści wprowadzające różnorodną tematykę i problemy współczesnego świata dotyczące ochrony środowiska można bardzo łatwo wpleść zajęcia z zakresu każdej edukacji, połączyć z funkcjonowaniem społecznym, kreatywnością czy edukacją językową.

Ekspertka: Małgorzata Ira – Ambasadorka programu eTwinning

Nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku. Ekspertka do spraw awansu zawodowego nauczycieli, ambasadorka Wakelet. Twórczyni innowacji pedagogicznych.

Moją pasją jest eTwinning i nowoczesne technologie. Zrealizowałam ponad 20 międzynarodowych i krajowych projektów eTwinning, za które zostałam nagrodzona Krajową Odznaką Jakości.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

TERMIN: 8.02.2022, godz. 19:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: ClickMeeting

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.